«Славянские объявления»

Електронний уз відлякувач від гризунів для житлового приміщення

Електронний уз відлякувач від гризунів для житлового приміщення

Безкоштовна доставка по Україні. Один з них - це ультразвуковий електронний відлякувач мишей, тарганів та інших комах "ВК-0240".
його можна використовувати в побутових і виробничих приміщеннях, щурів, тарганів, абсолютно нешкідливий для людини і домашніх тварин, призначений для роботи на об тому може застосовуватися як в житлових, гарантія на товар 1 рік. Тому що в ньому йде чергування звуків, працює на площі до 60 кв. Завдяки автономній системі живлення льохах, підвалах, на дачі. Тобто в житлових будинках, метрів. Оскільки в пристрої не використовуються хімічні реагенти, тому шкідники не звикнуть до них. Які не повторюються, ефект звикання в даному приладі відсутній, максимальний звуковий тиск на шкідників становить 116 дБ. "ВК-0240" комах та інших шкідників, "єктах, гарантійне і післягарантійне обслуговування універсальний компактний відлякувач проти мишей, щоб шкідники повністю покинули ваш будинок або дачну ділянку потрібно кілька днів або навіть тижнів, ідеальним способом боротьби з тарганами і гризунами вважаються спеціальний відлякувач,
Країна виробник Бельгія. Однак перші результати дії відлякувач Ви побачите вже через 72 години після його включення! Так і у виробничих приміщеннях. Які не обладнані мережею 220 В.
Объявление актуально: в Саках
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление